Talika MEAT OÜ kontaktandmed

Tammistu, Tartu vald, Eesti, 60531

Vaata asukohta kaardil

Tel. +372 7 353 227
Tel. + 372 68 65 450
E-post: talika@talika.ee


Reg nr: 10601410
KMKR: EE100595635

Pank: SEB
Panga aadress: Tornimäe 2, Tallinn, Estonia
Panga konto: EE391010220007915010
S.W.I.F.T. kood: EEUHEE2X

Talika MEAT OÜ

Müügikoht Tartus Turuhallis

Müügikoht Tartus Turuhallis
Soola 10, Tartu

Müügikoht Raadi Maxima keskuses

Müügikoht Raadi Maxima keskuses
Narva mnt 112, Tartu

Müügikoht Tartu Turuhones

Müügikoht Tartu Turuhones
Vabaduse pst 1, Tartu

Yury Shashkin

Yury Shashkin
Juhatuse liige

Tel: +372 505 6608
E-post: yury@talika.ee

Pavel Ümarik

Pavel Ümarik
Juhatuse liige

Tel: +372 528 9674
E-post: pavel@talika.ee

Peep Roopalu

Peep Roopalu
Tootmisjuht

Tel: +372 503 2051
E-post: peep@talika.ee

Valentina Pušmina

Valentina Pušmina
Müügisekretär (tellimuste vastusvõtt)

Tel: +372 7 353 227
+372 686 5450
E-post: talika@talika.ee

Julia Dautova

Julia Dautova
Brändijuht

Tel: +372 7 353 316
E-post: julia@talika.ee

Jevgeni Krjohhov

Jevgeni Krjohhov
Ostu-müügidirektor

Tel: +372 58 257 075
E-post: jevgeni@talika.ee

Tatjana Mikaja

Tatjana Mikaja
Raamatupidaja (Arvelex OÜ)

Tel: +372 555 44 092
E-post: arvelex@hot.ee